(+48) 571 890 034 biuro@studio-fotografika.pl
Fotografia

Fotografia

Fotografia ślubna

Ślub to jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń w naszym życiu. Jeżeli zastanawiacie się, czy chcecie na Waszym ślubie fotografa, nie wahajcie się!

Warto uwiecznić tak ważny dzień. W każdej chwili Waszego życia można sięgnąć po zdjęcia, wrócić wspomnieniami i przeżyć te chwile jeszcze raz. Nasza firma ma indywidualne podejście do każdego klienta. Dla nas głównym celem jest satysfakcja Pary Młodej, dlatego ważnym aspektem naszej pracy jest komunikacja oraz dopasowanie do Waszych potrzeb. Oferujemy reportaż ślubny oraz sesję ślubną, która może odbywać się w dzień ślubu lub kilka dni po - według Waszego życzenia.

Miejsce sesji ślubnej możecie wyznaczyć sami - my się dostosujemy, albo możecie polegać na naszym doświadczeniu.

Fotografia komunijna

Komunia to ważna uroczystość rodzinna. Jest to jedno z niezapomnianych wydarzeń nie tylko w życiu dziecka, ale i całej rodziny.

Nasza firma oferuje reportaż z kościoła, zdjęcie grupowe po uroczystości oraz zdjęcia w plenerze. Reportaż plenerowy to dobra okazja, aby wykonać wspólne zdjęcia rodzinne oraz portrety dziecka, które przyjęło I Komunię Świętą.

Jeśli Waszym życzeniem jest, aby reportaż komunijny dziecka odbył się w innym dniu niż dzień I Komunii Świętej – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Fotografia chrztu

Chrzest Święty to szczególna chwila w życiu rodziny. Ten ważny moment warto uwiecznić na fotografiach.

Podczas Chrztu fotograf skupia się na najważniejszych elementach obrzędu. Na życzenie klienta reportaż z Chrztu można zacząć już u Państwa w domu.

Fotografia produktowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajmujemy się fotografią produktową.

Dbamy o profesjonalny retusz, efektowne kadrowanie oraz o właściwą aranżację, a przy tym wszystkim gwarantujemy wysokiej jakości zdjęcia produktów. Zdjęcia zapisujemy w odpowiednim formacie i rozdzielczości.

Zobacz galerię

×

Koszyk